A
A
A

Арсен Аваков: У Ізмаїлі буде введений додатковий підрозділ Нацгвардії (ФОТО)

Про це глава МВС Арсен Аваков повідомив сьогодні, 10 червня, під час робочої поїздки на Одещину. Підрозділ Нацгвардії в Ізмаїлі складатиметься з близько 400 військовослужбовців.

«Сьогодні починаємо процес введення додаткового підрозділу Національної гвардії, який буде розміщений тут, в Ізмаїлі, для забезпечення громадського порядку і безпеки жителів цього регіону», – сказав міністр внутрішніх справ.

За його словами, введення нового підрозділу НГУ відбувається планово, відповідно до стратегічної лінії, що передбачає нарощування державної присутності у Придунав’ї і Бессарабії до необхідного мінімуму. «Наразі констатуємо доволі спокійну ситуацію в цьому регіоні і хорошу динаміку. Коли ми посилилися з точки зору присутності поліцейських і гвардійських сил, наприклад, у сусідньому Болграді, злочинність там знизилася вдвічі», – повідомив Арсен Аваков і додав, що така динаміка поширюватиметься в усьому регіоні.

Своєю чергою командувач Національної гвардії Юрій Аллеров підкреслив, історія Криму й сходу країни дають підстави бути максимально пильними в Одеській області і вберегти цей регіон. «Враховуючи складність обстановки, присутність Росії в Придністров’ї, не зовсім зрозуміла політика країн, які межують з нами, ми повинні мати тут силову структуру, яка разом з іншими підрозділами, забезпечить тут порядок. Загрози, які існують в середині нашої країни, показують, що ми можемо бути тільки сильними, тоді нас будуть поважати», – заявив Юрій Аллеров.

Він також наголосив, що Національна гвардія – це народне формування, яке сформувалось на хвилі добровольчого руху у горнилі війни 2014 року. Маючи втрати особового складу, Нацгвардія здобула бойовий досвід, який використовуватиме для забезпечення порядку й безпеки у країні й на її кордонах.

Департамент комунікації МВС України