Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Маленькі посланці миру встановили всеукраїнський рекорд (ФОТОРЕПОРТАЖ)

15.03.2016 14:46

Міжнародний соціальний проект «Діти за мир у всьому світі» набирає обертів. Із запланованих 35 країн Європи, проект вже відбувся в Україні, Угорщині, Румунії, Болгарії, Словаччині, Чехії та Австрії. 11 та 12 березня маленькі українські посланці миру виготовили ще одну карту миру, адресовану їхнім польським ровесникам.

Карта миру – це своєрідний меседж, яким юне покоління хоче консолідувати увесь світ заради миру в Україні та усьому світі. Процес виготовлення карти поділявся на два етапи. Перший – підготовчий – проходив на базі Львівського державного університету внутрішніх справ. Тут 11 березня зібралось чимало дітей учасників антитерористичної операції та вимушених переселенців зі Сходу України, які виготовляли паперових птахів білого та червоного кольорів.

Привітав усіх присутніх та розпочав захід голова Ради ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини», ректор ЛьвДУВС Валерій Середа: «Символом миру, як ви знаєте, є голуб. І сьогодні ви своїми ручками зробите цих паперових птахів, розмалюєте та напишете на них побажання. Вже завтра цих голубів ви приклеїте на карту Республіки Польща, яку згодом буде направлено у Сейм Польщі. Аналогічно дітки з інших країн виготовлять таку ж карту України, – зазначив Валерій Вячеславович. – Ми це робимо для того, щоб показати світу, що ситуація, яка сьогодні відбувається на Сході України, становить загрозу також для майбутнього держави – наших дітей».

Аби підтримати юних патріотів у цей день до стін Львівського державного університету внутрішніх справ завітали Почесний консул Республіки Угорщина у Львові та Львівській області Лариса Малех, представник МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський, начальник відділу юридичних питань та консульської опіки Генерального консульства Республіки Польща у Львові Влодзімєж Сульгостовскі, співачка і телеведуча Софія Федина. До слова, Софія Федина упродовж тривалого часу плідно займається волонтерською діяльністю, і всі вилучені під час своїх концертів кошти співачка спрямовує на допомогу українським військовослужбовцям.

Наступного дня, 12 березня, в готелі «Супутник» відбулась основна частина акції. Зала, де проходив захід, був вщент заповнений дітьми, їхніми батьками та гостями. До гостей, які прийшли підтримати акцію, приєднались єпископ Української Греко-Католицької Церкви Преосвященний Владика Венедикт, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Генеральний консул Угорщини Йожеф Бугайла та народна артистка України Оксана Білозір. Кожен із гостей висловили сподівання на найшвидше встановлення миру та лишили на листівках у формі голуба свої побажання. Власне їм і випала честь першими прикріпити паперових птахів на карту миру.

Потому дітки спускались до сцени та прикріплювали білих і червоних голубів на карту Польщі. Останнього, трьохсотого паперового птаха під оплески усього залу приклеїв на карту солдат 25-ої десантної бригади Роман Панченко, який отримав важке поранення в зоні бойових дій на Сході України.

Як і очікувалось, за кількістю дітей, а їх було 300 осіб, було встановлено новий рекорд України у категорії «Масові заходи»: «Найбільша карта Польщі, виготовлена дитячими руками,заради миру у всьому світі». Це підтвердили офіційні експерти «Книги рекордів України». Відтак, кожен з учасників акції отримав відповідний сертифікат учасника встановлення рекорду.

Дипломи отримали також ініціатори встановлення рекорду: Почесне консульство Угорщини у м. Львові та Львівській області в особі Лариси Малех, Львівський державний університет внутрішніх справ в особі ректора Валерія Середи та ГО «Асоціація учасників АТО Львівщини» в особі керуючого справами Тараса Маслянки.

Винагородою за терпіння та старання маленьких патріотів став солодкий сюрприз від організаторів акції. Усі охочі могли поласувати апетитним бісквітом, символічно прикрашеним картою, прапором та гербом Республіки Польща, кукурудзяними паличками, шоколадними цукерками та фруктовим соком.

Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ