A
A
A

Арсен Аваков: Підрозділи Нацполіції і Нацгвардії жорстко реагуватимуть на антиукраїнську символіку та заяви

Про це сьогодні, 6 травня, повідомив міністр внутрішніх справ України.

За його словами, апологети «руського міра» в Україні через свої пропагандистські канали розганяють, спекулюючи на почуттях людей, акцію «безсмертний полк». Це робиться не заради тих, хто воював у Другій світовій війні, не заради історичної пам'яті, а заради можливості спровокувати, на тлі триваючої агресії Росії, внутрішні конфлікти в українському суспільстві.

Міністр зауважив, що цього року, як і завжди, різні політичні сили спробують використати 9 травня для того, щоб будь-яким чином нагадати про себе.

«Мені відомо про плани таких провокацій в столиці і ряді міст південного сходу України. Бачимо імена і "задумки організаторів". Не справа МВС, його поліцейських і гвардійських підрозділів давати оцінку і тим більше регулювати політичну діяльність. Однак, на всіх демонстраціях і маршах, запланованих в цей день, підрозділи Національної поліції і Нацгвардії будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку та заяви», - зазначив Арсен Аваков.

Він зауважив, поліцейські по всій країні отримали дуже чіткі інструкції. Тому усі спроби тих, хто прагне провокацій, будуть припинені.

«Створювати передумови для внутрішньої дестабілізації через провокаційні символи і дії МВС не дозволить. Така наша відповідальність перед українським народом», - додав очільник МВС.

 

Департамент комунікації МВС України