Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Держприкордонслужба отримала прилади радіозв`язку від США (ФОТО, ВІДЕО)

28.04.2017 12:06

Сьогодні, 28 квітня, за участі Президента України Петра Порошенка, міністра внутршініх справ України Арсена Авакова, Посла США Марі Йованович, голови Державної прикордонної служби України Віктора Назаренка працівникам Держприкордонслужби вручено засоби військового радіозв’язку від Міністерства оборони США в рамках спільного з Урядом США проекту Міжнародної технічної допомоги «Посилення спроможностей Державної прикордонної служби України». Всього було вручено 569 комплектів вартістю понад 21 мільйон доларів США.

«Маю честь вручити українським прикордонникам сучасну, високоефективну техніку, яку ми отримали від наших партнерів із США. Це - засоби військового радіозв’язку компанії HARRIS різних типів вартісю понад 21 млн. доларів США. Щиро вдячні нашим партнерам із США за підтримку та допомогу. Кордон України має бути надійно зачинений перед тими, хто має злі наміри і йде танками. Але прозорий для всіх, хто приходить з добром» - підкреслив Президент України Петро Порошенко.

Радіостанції, серед яких стаціонарні, автомобільні, ранцеві та портативні, будуть встановлені на кораблях (катерах) морської охорони, постах технічного спостереження, розміщені у підрозділах охорони державного кордону в зоні АТО та надані мобільним підрозділам. Крім того, вони надаватимуться особовому складу прикордонних нарядів за мінімальною необхідністю.

Ці радіостанції дозволять організувати захищений телефонний радіозв'язок, як між підрозділами Держприкордонслужби, так і взаємодії із Збройними силами України та Національною гвардією, канали передачі даних для обміну оперативною інформацією між органами та підрозділами ДПСУ у «Тактичному чаті» та роботу системи радіозв'язку ДПСУ в умовах застосування противником засобів радіоелектронної боротьби.

Виступаючи перед прикордонниками, Президент України Петро Порошенко також подякував охоронцям кордону за службу та вручив прикордонникам та членам їх сімей ‑ учасникам АТО і учасникам першої хвилі «Нового обличчя кордону» ключі від 54 однокімнатних та 12 двокімнатних квартир у нещодавно збудованому триповерховому будинку в м. Борисполі.

«Цього року 200 мільйонів грн виділено на забезпечення житлом військових ДПС. Це дасть можливість вручити ключі від квартир 320 родинам», - додав Президент України.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ