Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Представники Держприкордонслужби та Федеральної поліції ФРН обговорили питання співробітництва у сфері перевірки документів (ФОТО)

21.04.2017 15:36

21 квітня  у рамках співробітництва відбувся офіційний візит представників Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини до Головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України. Від ФП ФРН в заході взяли участь офіцер зв'язку Федеральної поліції ФРН в Україні Штефан Бергер та експерт з візових питань Посольства ФРН в Україні Олександр Лутц.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо реалізації спланованих заходів у рамках двостороннього співробітництва.  Зокрема залучення персоналу Головного центру в міжнародних заходах, конференціях та тренінгах  з метою підвищення їх кваліфікації, проведення експертних курсів за напрямом «Захист паспортних та інших документів» та «Проведення поліцейської ідентифікації», а також стажування експертів Головного центру в аеропорту м. Франкфурт-на-Майні ФРН щодо даної тематики.

Також в ході зустрічі представники Федерельної поліції передали співробітникам Держприкордонслужби чотири прилади для експертної перевірки паспортних документів. Надане обладнання, в рамках Стратегії розвитку Державної прикордонної служби України та з метою впровадження європейських норм і стандартів у систему прикордонного контролю, в подальшому буде передано до регіональних підрозділів забезпечення експертної діяльності органів охорони державного кордону, які плануються до розгортання цього року.

Також варто зазначити, що це не перша допомога Головному експертному криміналістичному центру ДПСУ від Федеральної поліції Федеративної Республіки Німеччини. Минулого року були проведені навчальні тренінги для експертів центру, а цього року заплановано ще два заходи з підвищення кваліфікації експертів.

Прес-служба АДПС

 

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ