Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Проведення практичних семінарів сприяє вдосконаленню навиків працівників правоохоронної системи –Тігран Авакян (ФОТО)

02.03.2016 16:08

У контексті домовленостей, закріплених Декларацією про співробітництво між МВС України та МВС Французької Республіки у рамках Програми поліцейського співробітництва країн Східного партнерства (ЕаР), у МВС розпочав роботу дводенний семінар на тему «Співробітництво між правоохоронними органами в ЄС. У ньому брали участь заступник міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Тігран Авакян, фахівці структурних підрозділів МВС та іноземні експерти.

«Міністерство внутрішніх справ цінує допомогу міжнародних експертів. Проведення практичних семінарів сприяє вдосконаленню навиків працівників правоохоронної системи», – зазначив заступник міністра Тігран Авакян.

Основні теми семінару - ознайомлення зі структурою та інституціями правоохоронних організацій ЄС (ЕuгороІ, Frontex, ЕU-Lisa), діяльністю вишкільного інструменту СЕРОL, правовими рамками їхньої взаємодії тощо.

Для участі у роботі семінару до Києва прибули експерти з Франції, Фінляндії та Швеції.

З українського боку участь у заході беруть фахівці структурних підрозділів міжнародного співробітництва МВС, Національної поліції, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Проект «Програма поліцейського співробітництва у рамках Східного партнерства» розпочався в березні 2014 року і триватиме до березня 2018 року.

Департамент міжнародного співробітництва

та європейської інтеграції МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ