Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Понад 1 мільйон 70 тисяч внутрішньо переміщених осіб зареєстровані регіональними штабами ДСНС (ФОТО)

18.04.2017 10:34

Жителі Донецької та Луганської областей продовжують звертатися до Міжвідомчого координаційного штабу та регіональних штабів, що розташовані у кожній області задля отримання допомоги у переміщенні зі Сходу України. З початку проведення на сході України антитерористичної операції з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО у інших регіонах України тимчасово розміщені 1 мільйон 70 тисяч 489 осіб, з яких 178 тисяч 464 осіб – діти, 501 тисяча 890 – особи з інвалідністю та похилого віку.

З Донецької і Луганської областей переміщені 1 мільйон 47 тисяч 666 осіб. З Автономної Республіки Крим і міста Севастополь – 22 тисячі 823 особи.

Рятувальники зустрічають громадян, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, на вокзалах та координують дії щодо їх розселення і вирішення побутових питань.

Особлива увага приділяється питанню психологічної адаптації громадян на місцях тимчасового проживання. Психологи ДСНС постійно організовують для внутрішньо переміщених осіб семінари, сеанси психологічної підтримки.

Загалом, від початку проведення АТО на Сході країни психологи ДСНС України разом з представниками інших органів державної влади, громадських організацій надали психологічну допомогу 178 тисячам 357 внутрішньо переміщеним особам, з них 49 тисяч 282 – неповнолітні, 30 тисяч 521 особа – люди похилого віку та з інвалідністю.

Напередодні великодніх свят на Закарпатті рятувальники разом з представниками регіонального штабу області з питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб завітали з великодніми подарунками до громадян з особливими потребами, які наразі проживають в Ужгороді та Ужгородському районі. 30 продуктових наборів отримали інваліди, люди похилого віку та малозабезпечені сім'ї. Ще 20 пакунків з солодощами від громадської організації «Неємія», отримали багатодітні сім'ї та сім'ї з дітьми-інвалідами.

Нагадуємо, для вирішення питань соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб та отримання інформації щодо вільних місць для проживання в кожному регіоні необхідно звертатися до регіональних штабів ДСНС України. Відповідна інформація розміщена на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій та спеціально створеному ресурсі для внутрішньо переміщених осіб.

Прес-служба ДСНС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ