Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Фахівці з Норвегії допоможуть МВС впроваджувати реформ

01.03.2016 17:36

Міністерство внутрішніх справ України співпрацюватиме з норвезькими колегами, які готові надати українській стороні всебічну підтримку в процесі удосконалення системи верховенства права.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України Мері Акопян зустрілася з норвезькою делегацією на чолі з пані Тоньє Мейніх, заступником Генерального директора Міністерства юстиції та громадської безпеки Королівства Норвегія.

Сторони обговорили модальності подальших дій з метою налагодження ефективного співробітництва у контексті реалізації рішення уряду Норвегії щодо виділення відповідних засобів для сприяння українським реформам у правоохоронній галузі та секторі правосуддя.

Йшлося про намір норвезької сторони започаткувати в Україні постійно діючу дорадчу місію експертів  NORLAU (The Norwegian Mission of Rule of Law Advisers to Ukraine) на кшталт таких же, раніше розгорнутих Осло в Грузії та Молдові.

Норвегія давно бере участь в міжнародних цивільних операціях та співробітництві щодо удосконалення системи верховенства права. З метою посилити свій внесок в сфері верховенства права на міжнародному рівні, у 2004 році Норвегія створила відповідний пул експертів у цій галузі. Він складається з суддів, прокурорів, поліцейських, тюремних адміністраторів та адвокатів.

Норвезькі експерти і фахівці успішно працюють в Боснії і Герцеговині, Грузії, Афганістані і в Молдові.

За підсумком зустрічі домовлено у березні провести додаткові предметні переговори на рівні експертів щодо планування та узгодження концепції співробітництва в області поліцейського компонента, а також опрацювання проекту відповідного договірного документа щодо закріплення намірів сторін.

 

Департамент міжнародного співробітництва

та європейської інтеграції МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ