Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Львові продовжуються тренування учасників міжнародних спортивних змагань «Invictus Games» (ФОТО)

13.04.2017 09:59

22 квітня у Києві відбудуться національні змагання «Ігри нескорених». Вперше від військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в змаганнях по відбору візьме участь офіцер Західного територіального управління підполковник Дмитро Афанасьєв. Загалом до «Ігор нескорених» залучаються 3 військовослужбовця Національної гвардії України. Це також капітан Віктор Яремко від Північного ОТО та солдат військової служби за контрактом Дмитро Фесенко від Східного ОТО.

Учасники будуть змагатися з таких спортивних дисциплін, як плавання, атлетика, паурліфтінг, стрільба з лука, велоспорт на шосе та веслування на тренажерах. За результатами змагань буде відібрана українська збірна команда.

Нагадаємо, що «Invictus Games» - це спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну. У 2017 році військові-спортсмени зустрінуться в Торонто, де до «Invictus Games» вперше приєднається українська збірна.

Підполковник Дмитро Афанасьєв, який отримав важке поранення в живіт 9 травня 2014 року під час спроби захоплення озброєними сепаратистами Маріупольського міського управління внутрішніх справ, готується до змагань зі стрільби з лука. «Колись пробував займатись цим видом спорту, але це було коли ще навчався у школі, - розповідає Дмитро. - Професійно не займався, проте вирішив випробувати себе в стрільбі з лука та допомогти нашій команді отримати перемогу. На жаль, більш активні види спорту, поки мені не доступні. Але будь-який вид спорту дає можливість розвиватися фізично, спілкуватись з людьми. Це дуже цікаво. Гадаю, що наша команда покаже високі результати. Хлопці, які тренуються разом з нами, вони не тільки сильні фізично, вони сильні духом, а це вже напівперемога».

Поряд із Дмитром Афанасьєвим зі стрільби з лука тренуються двоє військовослужбовця 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Сергій Калитюк та Роман Панченко. Обидва отримали поранення 16 червня 2014 року в бою під Ямполем. Тренує десантників майстер спорту міжнародного класу Василь Трапезніков.

«Ігри нескорених» - це важливий крок у подоланні стереотипів у ставленні до людей з обмеженими можливостями. В даному випадку військовослужбовців, змінивши їх на відчуття гордості та поваги до людей.

За матеріалами прес-служби НГУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ