A
A
A

Поліцейські України і Молдови запобігли замовному вбивству екс-високопосадовця Молдови (ФОТО)

Спільна спецоперація правоохоронців двох країн щойно завершилася. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і глава Національної поліції України Сергій Князєв повідомили на брифінгу сьогодні, 7 квітня, у Харкові.

Глава МВС України Арсен Аваков повідомив, що о 14 годині відбулася спільна міжнародна операція українських правоохоронців і МВС Республіки Молдова. Операція мала на меті запобігти вбивству колишнього першого віце-спікера Молдови, найбільшого олігарху Молдови Володимира Плахотнюка.

«Синхронно ми затримали організаторів цього вбивства», – зазначив Арсен Аваков.

За словами глави Нацполіції Сергія Князєва, правоохоронці отримали інформацію про те, що планується замовне вбивство колишнього високопосадовця з уряду Молдови, а нині – відомого бізнесмена.

Сергій Князєв зазначив, що кілька хвилин тому завершилася спільна операція поліцейських України і Молдови. Вона проводилася одночасно у Києві і Кишиневі.

«Затримані всі учасники цієї злочинної групи – від замовників до виконавців і співвиконавців. Вилучено зброю і гроші в Кишиневі, а в Києві затримані організатори цього правопорушення», – зазначив Голова Національної поліції України.

Він додав, що ця спецоперація проведена українською поліцією у взаємодії з Держприкордонслужбою та Генеральною прокуратурою України, оскільки її проведення пов’язане з виконанням міжнародних доручень. Зараз тривають обшуки, на яких вилучаються інші речові докази.

«Проводяться слідчі дії. До кінця цього дня матеріали будуть скеровані для обрання міри запобіжного заходу», – зазначив Сергій Князєв.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підкреслив злагодженість дій українських і молдовських правоохоронців, а також висловив вдячність за взаємодію міністрові внутрішніх справ Республіки Молдова Александру Жиздану. Крім того, глава МВС України відзначив професійні дії українських прикордонників і поліцейських під час проведення цієї операції.

Департамент комунікації Національної поліції України