Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Глава МВС Арсен Аваков вручив сертифікати та ключі від службових квартир поліцейським Луганщини (ФОТО, ВІДЕО)

07.04.2017 15:35

Сьогодні, 7 квітня, під час робочої поїздки на Луганщину міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вручив 61 сертифікат на житло працівникам поліції, які несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції.

За словами очільника МВС, сьогоднішнє вручення показує стратегію Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. «Ми хочемо підтримати професійного поліцейського, який орієнтований на довгу чесну службу. А це можливо за умови, що він буде впевнений у завтрашньому дні. Це фундаментальна основа реформи, яку ми проводимо: ми маємо зробити все, щоб поліцейський відчував себе комфортно, отримував гідну зарплату, мав професійне обладнання, мав вдома затишок і тил, мав перспективи», – заявив Арсен Аваков

Міністр подякував правоохоронцям за те, що в складний для країни момент вони прийняли рішення залишилися в Україні. «Більшість з вас втратили на окупованій території практично все, але продовжили боронити Україну, її державність і майбутнє. Ми відповідаємо на ваш вчинок – і тому ми сьогодні вручаємо тут 61 квартиру», – звернувся до поліцейських Арсен Аваков.

МВС України виділило 18 мільйонів гривень із загального фонду державного бюджету для придбання службових квартир для поліції, вимушених переселенців, які залишились вірними присязі і сьогодні продовжують службу у зоні проведення АТО на Луганщині.

За результатами проведення прозорого конкурсу Головним управлінням Національної поліції області придбана 61 квартира: 10 однокімнатних, 35 двокімнатних, 16 трьохкімнатних помешкань у містах Щастя, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Попасна та смт. Троїцьке. Квартири отримали родини поліцейських, які є внутрішньо переміщеними особами, мають поранення отримане під час виконання службових обов’язків та статус учасника бойових дій, мають трьох і більше дітей, дітей інвалідів, або виховують дитину без одного із батьків.

Крім того, для підтримання молодих спеціалістів, однокімнатна квартира у м. Сєвєродонецьку була надана молодому фахівцю 2017 року випуску, який також є внутрішньо переміщеною особою та прибув для проходження служби у Сєвєродонецький відділ поліції.

Органи виконавчої влади Луганщини підтримали ініціативу та допомогу Міністерства внутрішніх справ щодо забезпечення житлом захисників правопорядку Луганщини і затвердили на засіданнях міських рад рішення житлової комісії Головного управління поліції Луганщини.

Під час вручення поліцейським Луганщини ключів від квартир Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, їхні власники можуть вселитися у нові помешкання вже до Великодня. Також глава Нацполіції висловив сподівання, що до кінця року вакансій у поліції Луганської області буде в рази менше, ніж ті 700 вакансій, які є зараз.

«Кроки, які робить керівництво Національної поліції завдяки МВС і міністру, дають людям розуміння: ми – велика єдина українська спільнота. І нас не розділяє ніщо – ні мова, ні відстань. І те, що ми з вами маємо, ми маємо завдяки нашій з вами праці», – підкреслив Сергій Князєв.

Арсен Аваков також повідомив, що еце не останнє вручення житла тим, хто приїхав з окупованої території і чесно служить, бажає захищати Україну. «Ті, хто пройшов такий шлях випробувань, - це той золотий фонд, на який ми можемо розраховувати завжди», – наголосив глава МВС і пообіцяв їм подальшу підтримку.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ