Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

МВС України сприятиме Міноборони США у пошуках американського пілота (ФОТО)

26.02.2016 12:50

Льотчик ВПС США був збитий у небі над Одещиною у червні 1944 року під час Другої світової війни.

24 лютого директор Департаменту міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МВС України Мері Акопян зустрілася з представниками Державного Агентства Міноборони США з обліку військовополонених та загиблих під час воєнних дій (DPAA). Сторони мали на меті узгодити питання, пов’язані з наміром американської сторони здійснити розшук та перепоховання останків льотчика ВПС США, який загинув під час Другої світової війни.

Представники американської сторони розповіли про перебіг розшукових робіт. Зокрема йшлося про опрацювання архівної інформації та свідчень місцевих жителів, що допомогли локалізувати місце падіння літака й виявити окремі уламки бойової машини. Ця інформація дає підстави сподіватися на віднайдення решток загиблого пілота.

За словами представників DPAA, необхідне сприяння у проведенні пошукових робіт зголосилося надати Міністерство оборони України. Своєю чергою американські спеціалісти готові поділитися досвідом у разі створення в Україні аналогічної структури, завданням якої став би розшук осіб, зниклих безвісти під час бойових дій.

Директор ДМСЄІ Мері Акопян запевнила американських колег, що МВС готове сприяти у проведенні пошукових робіт, включаючи участь профільних спеціалістів відповідних підрозділів органів внутрішніх справ.

Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції МВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ