Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Оперативна інформація щодо надзвичайної ситуації, пов’язаної з вибухом боєприпасів у Харківській області (ФОТО)

02.04.2017 09:00

Станом на 08:00 2 квітня пожеж на території Балаклії та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.

Триває нетехнічне обстеження території прилеглої до Балаклії в радіусі 10 км та розмінування сільськогосподарських угідь.

Організовано проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Роздано 7 тис. пам’яток щодо дій населення у разі виявлення ВНП.

Проведено інструкторсько-методичне заняття з педагогічним складом закладів освіти по проведенню інформаційно-роз’яснювальної роботи з дітьми щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

В понеділок у всіх школах міста та району навчальний процес розпочнеться з уроку безпеки життєдіяльності щодо дотримання правил безпеки при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

До виконання робіт з розмінування від ДСНС залучено 100 піротехніків та 36 одиниць спеціальної техніки (20 піротехнічних розрахунків).

Для обігріву постраждалого населення та організації дворазового гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункт обігріву (на вул. Арсенальна,) до яких звернулось 1 249 чоловік (1 квітня – 188 чоловік).

Завершується відновлення газопостачання м. Балаклія. Залишилось підключити близько 340 абонентів де відсутні власники або забиті вентиляційні канали із 15 тис. 300. Проводиться робота з прочистки та відновлення вентиляційних каналів. Відновлено теплопостачання міста, за винятком військового містечка.

Проводяться відновлювальні роботи у 34 багатоповерхових будинках, в 1 школі, 1 дитсадку та 1 закладі охорони здоров’я (встановлення нових вікон, ремонт дахів). Відновлено покрівлю в 7 приватних будинках та 1 школі.

Місцевими органами влади організовано одноразове гаряче харчування мешканців найбільш постраждалих районів м. Балаклія, здійснюється адресна роздача продуктових наборів (1 квітня 1 тис. продуктових наборів).

Надається гуманітарна допомога постраждалому населенню у вигляді будівельних матеріалів (роздано 143 тон) та продуктів харчування (роздано 76 тон). Представниками ДСНС спільно з місцевими комунальними службами проведено генеральне прибирання міста Балаклія та прилеглих населених пунктів. Організовано вивезення будівельного сміття, рештків віконних рам та шиферу, прибирання прибудинкових територій та вулиць міста. Всього залучалося понад 300 осіб та 18 од. техніки, із них від ДСНС 104 чол. та 8 од. техніки.

В зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 986 чоловік та 129 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС — 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної та пожежної техніки.

На базі Балаклійської районної державної адміністрації організовано роботу гарячої телефонної лінії в цілодобовому режимі (05749-5-10-76).

Прес-служба ДСНС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ