Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсеній Яценюк та Арсен Аваков презентували систему патрулювання Харківщини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

23.02.2016 13:19

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський взяли участь у церемонії першого інструктажу особового складу корпусу груп швидкого реагування патрульної поліції в Харківській області.

З 23 лютого 2016 року у Харківській області починає роботу нова функціональна штатна структура відділів і відділень поліції, яка передбачає створення підрозділів швидкого реагування і підрозділів превенції, а також нових форм і методів роботи – розширення зони цілодобового патрулювання. Територію області буде патрулювати 81 група швидкого патрулювання – від 2 до 8 груп у кожному районі.

До складу нового підрозділу входять 648 співробітників, у кожній групі – по двоє поліцейських, автомобілі оснащені сучасними засобами зв'язку, зокрема – планшетами, з допомогою яких співробітники мають можливість оперативно отримувати інформацію з електронних масивів НПУ та МВС. Групи будуть нести чергування в цілодобовому режимі, у 4 зміни по 12 годин кожна.

Територія кожного району області поділена на зони забезпечення правопорядку, кожна група швидкого реагування закріплюється за відповідною зоною і здійснює безперервне патрулювання по певному маршруту.

Вся інформація про правопорушення на території обслуговування надходить керівнику чергової зміни відділу або відділення поліції, який оперативно направляє на місце події групи швидкого реагування, закріплену за цією зоною, або найближчий вільний наряд поліції.

Крім того, патрульні поліцейські будуть виконувати функції превенції, проводити профілактичну роботу з особами, які перебувають на адміністративному обліку, надавати допомогу населенню, здійснювати комунікацію з територіальними громадами, контролювати дотримання Правил дорожнього руху.

Такий широкий спектр повноважень дозволить максимально наблизити поліцейський сервіс до населення і надати допомогу в невідкладних випадках - до прибуття оперативної бригади, медичної допомоги або рятувальників.

Відділ комунікації ГУНП в Харківській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ