Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Нові патрульні Чернігова склали Присягу на вірність українському народові (ФОТО, ВІДЕО)

19.02.2016 15:00

Участь в урочистій церемонії взяла перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе, а також керівники обласної та місцевої влади.

19 лютого у Чернігові на площі перед Катерининською церквою біля монументу «Борцям за волю та незалежність України» 211 нових патрульних поліцейських склали Присягу на вірність українському народу.

Право зачитати текст Присяги працівника Національної поліції надали начальникові Управління патрульної поліції Чернігова старшому лейтенанту поліції Олександру Леонову. Разом з ним слова Присяги виголосили 211 чернігівських патрульних поліцейських, серед яких – 172 юнаки та 39 дівчат. Майже кожен десятий у новій патрульній поліції Чернігова – учасник АТО, 178 патрульних мають вищу освіту. Уже сьогодні вони вийдуть на перше чергування вулицями обласного центру.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Еки Згуладзе, цей день стане однією з найбільш важливих подій у житті поліцейських.

«Ви вибрали дуже відповідальну професію, яка одразу дає віддачу суспільству. Завдяки вам зростає довіра до поліції, – наголосила Ека Згуладзе. – Пам’ятайте, що ви нестимете службу зі зброєю і будете приймати рішення, від яких часто залежатиме ваше і чуже життя. Всі ці рішення мають бути в межах закону, на вас лежить велика відповідальність, бо зараз поліція є флагманом реформ в Україні. Пишайтеся своєю формою, адже немає більш відповідальної роботи, як у поліцейського. Усю серйозність своєї роботи ви зрозумієте згодом, коли побачите, що це не весела пригода, а щоденна рутина».

 

Ека Згуладзе побажала поліцейським відчути залужену підтримку людей, яких правоохоронці просто не мають права розчарувати. Вона закликала патрульних служити Закону й людям.

Сектор комунікації ГУ НП України

в Чернігівській області

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ