Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Бійців добробатів з Нацгвардії та Нацполіції нагородили державними відзнаками (ФОТО, ВІДЕО)

14.03.2017 19:30

До Дня добровольця Президент України Петро Порошенко вручив державні нагороди 18 добровольцям, які героїчно боролись за Україну, а нині працюють у системі МВС. 11 з них служать у підрозділах Національної поліції України, четверо у Національній гвардії, троє у Міністерстві внутрішніх справ.

Урочиста церемонія пройшла сьогодні, 14 березня, у Адміністрації Президента України. Семеро добровольців нагороджені орденом «За мужність» ІІІ ступеня, шестеро – медалями «За військову службу Україні» та п’ятеро – «Захиснику Вітчизни».

Ще на початку агресії – 13 березня 2014 року – багато українців добровільно визвалися боронити державу, цілими сотнями з Майдану перебазовувалися у підготовчий центр у Нових Петрівцях.

Президент наголосив, що найкращі добровольчі батальйони Збройних Сил, тодішньої міліції, новоствореної Національної гвардії протистояли ворогу при відсутності якісної зброї, належного речового, харчового та медичного забезпечення, але маючи підтримку волонтерів та тверду волю до перемоги.

«Хотів би, щоб ми сьогодні згадали тих, чиїми іменами названі вулиці у наших містах, селах, названі школи, літаки, бойові кораблі, бо на їхньому прикладі будуть виховуватися покоління захисників Вітчизни», - підкреслив Глава держави.

Президент подякував тим, хто нині працює в Національній поліції, служить у Національній гвардії та Збройних Силах, займає активну громадянську позицію в цивільному житті.

«Ви зараз дуже потрібні. Необхідні єдність та рішуча протидія спробам ворога, який зрозумівши неможливість подолати нас на фронті, (намагається – ред.) дестабілізувати ситуацію зсередини. Дякую кожному з вас за принципово тверду і чітку громадянську позицію та низькій уклін кожному з вас», - наголосив Глава держави.

Серед нагороджених – Олег Ластовський з Харкова за позивним «Дунай». До війни він мав військову спеціальність та викладав мінно-вибухову справу у одному зі спеціалізованих закладів. З початком бойових дій Олег порахував необхідним використати свої навички на користь країні та прийшов добровольцем в батальйон МВС «Золоті Ворота». Там він не лише брав активну участь у бойових діях, але й навчав побратимів військовій справі. Звільняв на Луганщині місто Щастя, після цього організовував оборону міста, неодноразово беручи участь у відбитті атак російсько-окупаційних військ на населений пункт. Наразі проходить службу у батальйоні поліції «Харків».

 

За матеріалами Адміністрації Президента України

Фото та відео Адміністрації Президента України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ