Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Очільник прикордонної служби обговорив зі словацьким колегою аспекти співробітництва (ФОТО, ВІДЕО)

14.03.2017 14:13

У Львові пройшла зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Словацької Республіки Віктора Назаренка та Ладіслава Чeмі, де вони обговорили аспекти прикордонної співпраці.

Під час зустрічі йшлося про ситуацію на українсько-словацькому державному кордоні та підіймалися актуальні питання його охорони. Крім того, розглядався стан обміну інформацією та перспективи розвитку співпраці між Державною прикордонною службою України та Бюро Прикордонної поліції Словацької Республіки.

Головні Прикордонні Уповноважені двох країн підтвердили, що рішення, які були прийняті під час попереднього засідання, виконані, однак й надалі зберігатимуть свою актуальність, особливо у сфері протидії незаконній міграції та розвитку міжнародної і двосторонньої співпраці. Зокрема зазначалося, що обстановка характеризувалася активними діями злочинних угруповань з переправлення нелегалів та сигарет. Так, минулого року українські прикордонники затримали 272 мігранти, а завдяки співпраці оперативних органів обох відомств вдалось дискредитувати більше 10-ти каналів переправлення вихідців з Близького Сходу, Південно-Східної та Центральної Азії. При цьому проведений аналіз вказує на збереженні активності міграції, адже у цьому році вже затримано 20 нелегалів. Крім того, завдяки комплексним заходам протидії порушенням вдалося виявити понад 62 тисячі пачок сигарет, 85% з яких затримувалися в пунктах пропуску, а частка спроб переміщення сигарет через «зелений кордон» знизилась. В той же час значні їх партії виявлялись у спеціально обладнаних схованках при переміщенні пиломатеріалів. Також фіксувалися випадки спроб використання транскордонними злочинними групами малої авіації, проте їх випадки зменшилися.

Окремо була дана оцінка роботи прикордонно-представницького апарату та наголошено, що співпраця проходить на високому рівні. Лише минулого року було проведено 176 зустрічей, отримано і направлено  99 інформувань.  Також Головні Прикордонні Уповноважені позитивно оцінили реалізацію спільного патрулювання кордону, яке стає більш дієвим та професійним. Торік організовано 168 спільних виходів. За їх результатами в 7 випадках затримано 10 нелегалів.

Особливу увагу Віктор Назаренко та Ладіслав Чемі приділили функціонуванню пунктів пропуску на спільному кордоні, в яких за 2016 рік оформлено 2,6 мільйона осіб та 1 мільйон транспортних засобів. Крім того, зазначалося на важливості продовження процедур, необхідних для укладання Протоколу між Кабінетом Міністрів України і Урядом Словацької Республіки стосовно запровадження пішохідного та велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород-Вишнє-Нємецьке».

Наприкінці зустрічі Головний Прикордонний Уповноважений України Віктор Назаренко наголосив, що охорона кордону зі Словаччиною була і залишається одним із пріоритетів Держприкордонслужби, а також висловив слова вдячності за надійне партнерство і запевнив у розвитку дружніх відносини між прикордонниками України та Словацької Республіки.

По завершенню зустрічі Віктор Назаренко та Ладіслав Чемі підписали протокол засідання Головних Прикордонних Уповноважених України і Словацької Республіки.

 

Прес-служба АДПС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ