Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Поліцейські завжди припинятимуть агресивну непокору – глава МВС (ВІДЕО)

12.02.2016 09:46

У минулому році під колесами п’яних водіїв загинуло 317 людей, ще понад 3 тисячі отримали важкі травми. Про це глава МВС нагадав в ефірі програми «Право на владу» вчора, 11 лютого, коментуючи резонансне переслідування автомобіля поліцейськими у Києві.

Арсен Аваков нагадав, що місяць тому Київ сколихнула ще одна резонансна подія: водій на тротуарі збив жінку, але суд його відпустив.

За словами глави МВС, у ситуації, коли машина на величезній швидкості їде через усе місто, не зупиняється на вимоги поліцейських про зупинку, не реагує на сигнали про застосування зброї, поліцейські не бачать, хто сидить у машині – терористи, молодь чи ще хтось. У підсумку ситуації в Києві сталася смерть молодого чоловіка.

«Це дуже сумно і дуже негативно. І нам шкода, що так сталося. Але правда також і в тому, що поліція завжди припинятиме такі агресивні методи непокори», – наголосив Арсен Аваков.  

Він також додав, що зараз триває перевірка за цим фактом. Поліцейські поки відсторонені від роботи на час її проведення. У їхніх діях фіксуються деякі порушення, що викликають питання. Перевірку проводить прокуратура, участь у ній також беруть підрозділи внутрішньої безпеки.

Водночас міністр внутрішніх справ категорично засудив спроби маніпуляції на цій ситуації, зокрема, з боку окремих активістів, які, перебуваючи у США, закликають стріляти по поліцейських. Він також зазначив, що підготував відповідне звернення і планує направити його до посольства США.

«Не може людина з території іншої країни закликати убивати поліцейських. Не може «мажор», який «летить» на швидкості 190, вважати, що йому це минеться безкарно. Те, що сталася смерть у результаті пострілів – дуже шкода. Але те, що закон єдиний для всіх – це факт», – сказав Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ