Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Розкриття тяжких злочинів стане «лакмусовим папірцем» ефективності роботи поліції - Сергій Князєв (ФОТО, ВІДЕО)

10.03.2017 18:37

Водночас у відомстві створять Офіс реформ та планують суттєво знизити некомплект у поліцейських підрозділах. Про це Голова Національної поліції України наголосив сьогодні, 10 березня, під час наради за участі керівників обласних підрозділів Нацполіції під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового.

За словами Сергія Ярового, основним завданням Національної поліції є забезпечення безпеки громадян. Для цього має бути повна взаємодія та координація між усіма керівниками та підрозділами на місцях.

«Все, що залежить від МВС та керівництва Нацполіції для покращення взаємодії, ми готові забезпечити. Цей процес для тих, хто прагне змінюватися та покращувати роботу. З тими, хто цього не хоче, ми будемо прощатися. Тільки коли буде взаєморозуміння і взаємодопомога, ми зможемо ефективно працювати», – зазначив перший заступник міністра, додавши, що пріоритетом на цей рік є підвищення кваліфікації особового складу Нацполіції.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що протягом цього року є значні зрушення у розкритті злочинів. Крім того, вдалося зупинити зростання кількості злочинів у більшості напрямків.

Сергій Князєв наголосив на необхідності зосередити зусилля поліцейських на протидії організованим формам злочинності та мінімізувати чинники, які формують криміногенну обстановку в кожному окремому регіоні: ліс, бурштин, метал, незаконні заволодіння транспортом. При цьому останній вид злочинів у Нацполіції визначили своєрідним «лакмусовим папірцем», хоч на контролі перебувають і такі злочини, як ДТП зі смертельними наслідками, розбійні напади, вуличні пограбування тощо.

«Із тої роботи, яка розпочалася в регіонах, ми бачимо різке зниження реєстрації угонів автотранспорту. В деяких регіонах – удвічі. Місто Київ у січні-лютому не може «піднятися» вище 100 угонів, а в великих регіонах ця кількість різко знизилася. Значить, ми на правильному шляху», – підкреслив Сергій Князєв.

За його словами, значну увагу у відомстві приділять проблемі зменшення некомплекту  у підрозділах. У деяких регіонах некомплект є просто критичним – понад чверть особового складу. Тому набір кандидатів на службу визначено пріоритетом для Департаменту кадрового забезпечення Нацполіції. Відтак, до кінця 2017 року планують укомплектувати від 10 до 15 тисяч вакантних посад поліцейських.

Глава Нацполіції назвав низку першочергових кроків у реформуванні відомства на найближчий період. Зокрема, у відомстві створять Офіс реформ. До нього увійдуть найбільш досвідчені працівники Національної поліції, а також представники МВС, громадськості та міжнародних партнерів Нацполіції. Офіс реформ має розробити чітку концепцію розбудови органів і підрозділів Нацполіції.

 

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ