Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Українські експерти отримали від поліції Німеччини сучасне обладнання (ФОТО)

09.03.2017 17:56

Передали обладнання для проведення молекулярно-генетичних досліджень Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру МВС України представники Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини Міхаель Райлінг і Олександра Олексюк.

 

Цій події передували тривалі переговори, під час яких неодноразово підкреслювалася нагальна необхідність у придбанні сучасного обладнання для Експертної служби МВС України, яка здійснює не лише судово-експертне супроводження розслідування тяжких злочинів проти особи у межах кримінальних проваджень, а й виконує складну роботу з ідентифікації невпізнаних воїнів, які загинули під час антитерористичної операції на сході України.

Отож відтепер українські експерти «озброєні» високотехнологічним новітнім обладнанням. Це – УФ-бокс для дезінфекції, спеціальний стіл для робочої станції ДНК та лабораторна морозильна камера з можливістю заморозки до наднизьких температур.

Після урочистого підписання відповідних документів гості з Німеччини мали можливість ознайомитися з діяльністю лабораторії біологічних досліджень ДНДЕКЦ МВС України, умовами та напрямами роботи експертів-біологів.

Іноземні колеги відзначили високий професійний рівень українських експертів та висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Прес-служба ДНДЕКЦ МВС України

 

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ