Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Харківському нацуніверситеті внутрішніх справ відбувся випуск курсантів (ФОТО, ВІДЕО)

04.03.2017 13:13

Сьогодні, 4 березня, в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів і посвячення їх у захисники правопорядку: майже 500 юнаків і дівчат отримали дипломи й перші офіцерські погони.

Молоде поповнення Національної поліції України із закінченням вищого навчального закладу привітали почесні гості – заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян, заступник голови Національної поліції України – начальник Головного слідчого управління Олександр Вакуленко, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, представники обласної та міської влади, державних установ та організацій, ректори вищих навчальних закладів, почесні гості, батьки, рідні та друзі.

Слова вітання від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та Колегії МВС України передав випускникам заступник глави відомства Вадим Троян.

«В Україні тривають процеси реформування, які є необхідними для побудови правової європейської держави. Зміни відбуваються і в правоохоронних органах, обов’язок яких подолати корупцію, забезпечити правопорядок у державі, мир і спокій у домівках. І саме від нас, від кожного з вас, від виконання вами обов’язку залежить, якою буде наша держава», – наголосив Вадим Троян.

Заступник міністра свого часу отримав освіту й перше офіцерське звання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Він із вдячністю згадав своїх викладачів та наставників, роки навчання у виші, хвилюючий день випуску і зазначив, що дипломи, які щойно отримали випускники, можна вважати першою професійною нагородою.

Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко від імені колективу вишу подякував усім, хто, не дивлячись на складний для країни час, допомагає розбудовувати університет й вдосконалювати підготовку фахівців для Національної поліції України. А до вихованців, які вже завтра розпочнуть службу в різних підрозділах поліції, Валерій Сокуренко звернувся з такими словами: «Будьте чесними, гуманними, справедливими. Завжди пам’ятайте девіз Харківського національного університету внутрішніх справ – «Знання. Закон. Честь» – і дотримуйтеся його у вашій професійній діяльності. Пам’ятайте, що довіра Українського народу до поліції – це найвищий показник ваших професійних і людських якостей».

Слід відзначити, що цей випуск курсантів ХНУВС відбувся у рік святкування 100-ліття підготовки правоохоронців на Харківщині. Першими документи про вищу освіти отримали відмінники навчання – 9 дівчат і 12 юнаків. Загалом же дипломи про вищу освіту з рук ректора навчального закладу та почесних гостей отримав 471 випускник. Серед них – 135 слідчих, 254 фахівців кримінального блоку та 82 кіберполіцейських.

Під час урочистостей відбулася посвята молодих офіцерів у захисники правопорядку і прощання з Прапором навчального закладу. А завершилось свято традиційним вальсом випускників.

Прес-служба ХНУВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ