Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Студенти дніпропетровського вишу поліції отримали можливість навчатися за кордоном (ФОТО)

11.02.2016 14:08

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ розпочалася реалізація програми «подвійний диплом» та академічної мобільності студентів і викладачів.

Делегація Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у складі першого проректора Олега Золотоноші, декана юридичного факультету Вікторії Савіщенко та завідувача відділення міжнародних зв’язків Олексія Крижановського здійснили візит до Республіки Польща, де підписали договір про співробітництво з Університетом ім. Яна Кохановського у м. Кельце, який є провідним вищим навчальним закладом не лише на території Польщі, а й усього Європейського Союзу.

Також представники навчального закладу ознайомилися з особливостями вищої школи Республіки Польща та матеріально-технічною базою Університету ім. Яна Кохановського у м. Кельце.

За умовами договору студенти отримали можливість на базі диплома бакалавра, вступивши в магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Право», одночасно вступити та навчатися в магістратурі Університету ім. Яна Кохановського за спеціальністю «Адміністрація» та по завершенню навчання отримати два дипломи про здобуття вищої освіти у державному українському та державному європейському виші. Окрім цього, студенти, які мають диплом бакалавра, вступивши в магістратуру Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», матимуть можливість отримати спільний диплом вищезазначених навчальних закладів за зразком, визначеним спільним рішенням вчених рад.

Окрім цього, за умовами договору сторони домовились про організацію наукових конференцій та симпозіумів, розробку і реалізацію спільних освітніх програм.

Так, у студентів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ з’явилася можливість не лише отримувати якісну юридичну освіту на теренах України, а й здобувати паралельно освіту європейську та переймати досвід роботи в розвинутій країні Європейського Союзу, що є запорукою успіху в майбутньому.

Академічна мобільність – можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому вищому навчальному закладі (науковій установі) на території України чи за її межами.

Відділення зв'язків з громадськістю

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ