Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

В Одесі готуються до проведення українсько-американських навчань «Sea Breeze-2017» (ФОТО)

03.03.2017 14:42

Протягом тижня в Одесі, в рамках Головної конференції з планування українсько-американських навчань «Sea Breeze-2017», представники міжнародного штабу навчань, різнорідних сил та засобів українського представництва відпрацьовували сценарій майбутніх маневрів та тренінгів.

В ході роботи уточнювалися навчальні завдання та види підготовчих занять, які необхідно відпрацювати в рамках навчань, проведено узагальнення складу сил та засобів від країн-учасниць і рекогносцировку місць проведення навчальних елементів.

У конференції взяли участь представники 16 країн  – України, США, Азербайджану, Бельгії, Болгарії, Греції, Грузії, Великої Британії, Франції, Канади, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини і Швеції.

Остаточним варіантом сценарію і плану навчань традиційно передбачено масштабний морський компонент із широкою географією, від Очакова до Ізмаїла, злагодженість дій різнорідних сил в операціях з десантуванням як з моря на берег, так і безпарашутною висадкою десанту з гелікоптера у море, на підступах до стратегічного об’єкту.

Характерною та дуже корисною для прикордонників буде цьогорічна програма підготовки та тренування оглядових груп. Заплановано широкоформатний обмін досвідом з іноземними колегами, спільне розв’язання ввідних, з максимально ймовірними та реалістичними легендами: реалізація оперативної інформації із пошуком на затриманому судні засобів терору, виявлення вибухонебезпечних вантажів та інше. З урахуванням специфіки Чорноморського регіону, планом навчань передбачено відпрацювання операції з пошуку, виявлення та затримання суден-порушників законодавства про тимчасово окуповані території України, із перехопленням, висадкою оглядової групи на ходу, в тому числі із застосуванням водолазного компоненту.

Цьогоріч навчання «Sea Breeze-2017» пройдуть у липні. Від Морської охорони Держприкордонслужби заплановано участь близько десятка кораблів та катерів, в авіаційному компоненті 2 літаки та 1 гелікоптер. До тренінгів з планування операцій за стандартами НАТО, тактиці дій оглядових груп, водолазних спусків, десантування та інших навчальних елементів буде залучено більше ста морських прикордонників та майже така сама кількість особового складу прикордонної комендатури швидкого реагування Ізмаїльського прикордонного загону.

Участь прикордонників у комплексі тренінгів таких масштабних навчань дозволить підвищити професійний рівень персоналу та наблизити якість підготовки охоронців кордонів до стандартів НАТО.

Прес-служба АДПС України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ