Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Випускники Національної академії внутрішніх справ поповнили лави Нацполіції (ФОТО, ВІДЕО)

03.03.2017 11:51

Сьогодні, 3 березня, дипломи бакалавра та свої перші офіцерські погони отримали 495 випускників Національної Академії внутрішніх справ. Серед них – майбутні інспектори-криміналісти, фахівці для органів досудового розслідування та підрозділів кримінальної поліції Національної поліції України. 32 випускники отримали дипломи «з відзнакою».

Привітати молоде поповнення правоохоронних органів з визначною подією прийшли почесні гості: заступник міністра внутрішніх справ України Вадим Троян та голова Національної поліції України Сергій Князєв.

«Ви обрали один із найважчих шляхів, на якому нерідко, а інколи й безпідставно, вас критикуватимуть. Та попри все, виконуючи службові обов’язки, приймаючи будь-яке рішення, ви маєте пам’ятати слова Присяги, яку сьогодні склали перед своїм народом, й бути вірними йому», – підкреслив, звертаючись до офіцерів поліції Вадим Троян.

Крім того заступник глави МВС наголосив, що молоді правоохоронці розпочинають службу в поліції у дуже нелегкий час, коли перед країною стоїть головне завдання – це зберегти цілісність території і здолати ворога. «Я вам хочу сказати: Україна понад усе, а ви – вірні її сини», – сказав Вадим Троян і закликав випускників виконувати службові обов’язки з чітким усвідомленням того, що поліція – це обличчя держави.

195 випускників НАВС – здобули спеціалізацію з досудового розслідування, 177 – фахівці кримінальної поліції; 123 випускники – інспектори-криміналісти. Варто також відзначити, що частина цього випуску буде направлена до поліції Донецької та Луганської областей: 44 і 7 осіб відповідно.

«Серед вас є працівники, які завтра поїдуть до зони АТО і нестимуть службу там, доки не закінчиться війна. Решта – будуть направлені в інші у територіальні підрозділи Національної поліції України. Та де б ви не служили, ким би ви не були – оперативником, патрульним чи слідчим, завдання у всіх вас одне – злочинний світ повинен зрозуміти, що поліція захищає свій народ. Бажаю вам, українські офіцери, бути прикладом дисциплінованості і вимогливості до себе. Свої кроки і дії звіряйте з Конституцією і Законом, накази зі своєї совістю», – з такими словами звернувся до випускників очільник Нацполіції Сергій Князєв. Він також висловив подяку батькам за гідних синів і доньок, керівництву та професорсько-викладацькому складу Національної академії внутрішніх справ за високоякісну підготовку випускників.

Нагадаємо, вихованці Національної академії внутрішніх справ сьогодні працюють у підрозділах МВС України та Національної поліції України, а також в органах прокуратури, юстиції, СБУ, Державної фіскальної служби, Державної пенітенціарної служби, судових органах, в юридичній сфері тощо.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ