Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: ключова реформа 2015 року - створення Національної поліції

11.02.2016 11:31

Про основні етапи реформування МВС повідомив 10 лютого Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков під час звіту членів Уряду про роботу Кабінету Міністрів у 2015 році на засіданні Комітету Верховної Ради з питань економічної політики.

За словами Арсена Авакова, структура Міністерства внутрішніх справ наразі відповідає європейським принципам побудови аналогічних відомств. Він заявив, що зараз МВС деполітизовано, демілітаризовано, децентралізовано і повністю позбавлено репресивних функцій.

«Політична функція залишилася тільки у міністра внутрішніх справ», – додав Арсен Аваков.

«Ключовою реформою минулого року була реформа національної поліції», – зазначив міністр. Нині нова патрульна поліція успішно працює в 12 українських містах. До кінця першого півріччя будуть охоплені ще 17, тобто всі великі міста країни.

Про успішність роботи поліції свідчать два показники: зменшення вуличної злочинності на 8 % і високий рівень довіри населення до новоствореного правоохоронного підрозділу (60-80 %). «Значною мірою – це аванс очікуванням. Ми повинні зробити все, щоб діяти далі», – зазначив Міністр.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що у 2016-му заплановано: остаточна заміна ДАІ на дорожню поліцію, перезавантаження служби дільничних, завершення процесу створення поліцейського спецпідрозділу КОРД.

Окремо очільник МВС звернув увагу засідання на процес очищення правоохоронного відомства. «Переатестація вже завершилася у Києві й області, на завершальній стадії – на Хмельниччині. До кінця року в усіх областях країни поліція буде переатестована», – запевнив Арсен Аваков. Він також наголосив, що працівники поліції повинні мати адекватну зарплату. На його думку, ресурси для цього можливо знайти за рахунок скорочень у відомстві, а також за рахунок центрального бюджету.

Крім того міністр внутрішніх справ заявив про можливість повної заміни внутрішніх паспортів українців на електронні протягом наступних чотирьох років (до 2020 року) у разі прийняття необхідного законопроекту. Він підкреслив, що електронний паспорт стане дуже зручним інструментом дистанційного контакту громадянина з державою.

Департамент комунікації МВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ