Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Глава МВС: відомство і підконтрольні йому центральні органи виконавчої влади очікує низка серйозних змін (ФОТО, ВІДЕО)

10.02.2016 16:29

Одною з найбільш серйозних стане реформа Державної служби з надзвичайних ситуацій. Крім того, важливі зміни відбудуться в діяльності прикордонної і міграційної служб. Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив сьогодні, 10 лютого, під час спільного засідання колегії МВС і Мін'юсту.

Глава МВС зупинився на основних аспектах реформи відомства, які стосуються змін у поліції, Нацгвардії, ДСНС, міграційній службі.

Зокрема, згідно з планом лібералізації візового режиму Європейським Союзом, у Державній міграційній службі створена єдина інформаційно-аналітична система управління міграційними процесами. Бази даних були адаптовані до європейських стандартів. Також була розроблена система верифікації, яка дозволила громадянам отримувати закордонні паспорти з безконтактним електронним носієм інформації.

Крім того, у 2016 році розпочинається процес реформування Державної служби з надзвичайних ситуацій. Необхідність змін засвідчили ситуації на межі зіткнення у зоні АТО, а також під час ліквідації крупних пожеж.

"Ми плануємо найближчим часом винести на Кабінет міністрів стратегію змін. Це дуже важливий напрямок. Майже 70 тисяч людей працюють у цьому відомстві, і дуже часто від них залежить дуже багато", – зазначив Арсен Аваков.

За його словами, наразі реалізується стратегія змін у Державній прикордонній службі і концепція інтегрованого керування кордоном. Тривають проекти з облаштування українсько-російського кордону і морського узбережжя ("Європейський вал" і "Морська стіна").

У перспективі ДПС має стати цивільною сервісною службою,дружньою до людей, і позбутися частини невластивих їй функцій, які відійдуть до Національної гвардії і Збройних Сил України.

"Звичайно, всі новації, які ми пропонуємо, вимагають кількох речей: волі (не лише нашої команди реформ), волі і підтримки суспільства, єднання усіх гілок влади, підтримки наших партнерів", – зазначив Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України  

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ