Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Головна реформа повинна відбутися у свідомості громадян – Арсен Аваков (ФОТО, ВІДЕО)

10.02.2016 14:34

Про це глава МВС заявив сьогодні, 10 лютого, під час засідання колегії МВС та Мін'юсту «Від нової поліції до нової юстиції та безпеки громадян».

У засіданні взяли участь Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, міністр юстиції України Павло Петренко, перший заступник глави МВС Ека Згуладзе, глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, керівники інших центральних органів виконавчої влади іноземні дипломати.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, метою засідання стала необхідність окреслення кола реформ, запланованих на 2016 рік. Здійснення цих реформ, зміни в країні відбуваються в дуже непростій ситуації війни.

Арсен Аваков нагадав, що майже рік тому українські війська залишили Дебальцеве. Вчора виповнилася річниця з дня загибелі керівника Дебальцівського відділу міліції Євгена Юханова. А позавчора, 8 лютого, нові патрульні Херсона присягнули на вірність Україні. Серед них – мешканка Дебальцевого Тетяна Нервіт, яка тепер відбудовуватиме нову країну.

"Це важливі речі, які лежать в основі всього: це зміни у свідомості людей. Це головна реформа, яку ми повинні здійснити", – підкреслив Арсен Аваков.

Він нагадав, що Херсон став дванадцятим містом, де з'явилися патрульні. До кінця року вони вийдуть на вулиці 29 міст, а також прийдуть у невеликі міста, як це відбулося нещодавно у м. Біла Церква Київської області.

Глава МВС зазначив, що до кінця року у відомстві планують у повному обсязі завершити проект поліцейського спецпідрозділу КОРД. Цей проект триває при підтримці правоохоронних органів США і Канади. Окрім того, попереду – реформа кримінального блоку поліції, а також завершення кадрової переатестації всього складу підрозділів поліції.

За словами глави МВС, за короткий проміжок часу команда, яка здійснює реформи у відомстві, створила атмосферу, в якій реформи здійснюються крок за кроком.

"Дуже важливо, щоб у 2016 році ми ці речі закріпили. Ми повинні дійти до логічного завершення цілого потоку реформ", – підкреслив Арсен Аваков.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ