Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: «Ми будемо підтримувати поліцейських, які реагуватимуть на грубі правопорушення» (ВІДЕО)

08.02.2016 19:47

Про це міністр внутрішніх справ повідомив сьогодні, 8 лютого,  після відкриття патрульної поліції у Херсоні. Так Арсен Аваков прокоментував нічну погоню зі стріляниною, яка сталася в Києві в ніч на 7 лютого. Нагадаємо, четверо юнаків на автомобілі марки BMW, рухаючись в межах міста зі швидкістю майже 190 км/год, не реагували на вимоги поліцейських зупинитися. Аби зупинити автомобіль порушників, який міг становити загрозу життю випадкових перехожих, патрульним довелося застосувати зброю.

«Так, є емоція, так, це перший раз, коли нова поліція застосувала зброю і, на жаль, загинула людина. Але вона загинула не через поліцейських, а тому, що перебуваючи у неадекватному стані, ці хлопці спричинили таку ситуацію», - наголосив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Також очільник МВС зазначив, що поліція – це силовий орган. Відтак в подібних випадках, коли автомобіль рухається зі швидкістю 190 км/год в межах міста, ігнорує попередження з боку патрульних і втікає від нарядів поліції, – зброя буде застосовуватися. Правомірність її застосування – тепер має встановити прокуратура.

«Що стосується застосування зброї, то, відповідно до законодавства, щоразу в таких випадках прокуратура проводить перевірку. Так само буде й зараз», - наголосив Арсен Аваков.  

Водночас Голова Національної поліції Хатія Деканоідзе додала, що цей інцидент – один із тих, коли поліція повинна була діяти саме так, як діяла: «Є випадки, коли поліція має бути жорсткою. За законом – у них є таке право. А що стосується підтримки суспільства, то вже у багатьох містах, де запрацювала патрульна служба, ця підтримка є».

Департамент комунікації МВС України

 

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ