Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Арсен Аваков: Реформа МВС України - це ключова, візуальна реформа в країні (ФОТО, ВІДЕО)

04.02.2016 17:12

Сьогодні, 4 лютого, Міністр внутрішніх справ України провів робочу зустріч з представниками Консультативної Місії ЄС з реформування сектора громадянської безпеки в Україні.

За підсумками обговореннях ходу реформи правоохоронної системи України та перспектив подальшої співпраці, сторони домовилися про створення спільних робочих груп за окремими напрямками діяльності МВС та про надання різнобічної допомоги з боку ЄС. Крім того, прийнято рішення, що представники Консультативної Місії будуть працювати не тільки у столиці, але й у двох обласних центрах - Харкові та Львові.

У зустрічі взяли участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Перший заступник глави МВС Ека Згуладзе, Глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Консультативну Місію ЄС представляли глава Місії з реформування сектора громадянської безпеки в Україні Кястутис Ланчінскас і керівник цивільних операцій ЄС в сфері кризового врегулювання Кеннет Дін.

 

Міністр внутрішніх справ зазначив, що реформа МВС України - ключова, візуальна реформа в країні, яку бачать всі, це масштабна, складна реформа, яка стосується кожного громадянина. Він підкреслив значимість реформи правоохоронної системи для суспільства і подякував представникам Консультативної Місії за допомогу в її проведенні.

За словами глави відомства, 2016 рік буде показовим для суспільства - вкрай важливо зберегти темп і динаміку у продовженні реформи, тому Україна зацікавлена у подальшій допомозі європейських партнерів.

«Ми зацікавлені в отриманні як теоретичних знань, так і практичного досвіду", - сказав Аваков. Міністр зазначив, що МВС має намір найближчим часом сконцентрувати увагу на роботі міграційної служби та служби з надзвичайних ситуацій.

Зі свого боку керівник цивільними операціями ЄС Кеннет Дін зазначив, що його відомство планує продовжити співпрацю з МВС. Він підкреслив, що мандат Консультативної Місії був переглянутий і змінений відповідно до стратегії реформи правоохоронної системи України.

«Відтепер ми плануємо приділяти більше уваги проведенню кримінальних розслідувань, забезпечення громадського порядку та комунікаціям. Представники Консультативної Місії будуть працювати у Харкові і Львові. Для нас дуже важлива співпраця з міністерством і ми зацікавлені в ній », - зазначив Кеннет Дін.

За підсумками обговореннях ходу реформи, сторони домовилися про створення спільних робочих груп з окремих напрямків діяльності МВС, і про надання різнобічної допомоги ЄС в реформуванні правоохоронних органів України.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ