Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Запорізькій області поліція вилучила партію наркотиків на 20 мільйонів гривень (ФОТО, ВІДЕО)

01.02.2017 16:48

Правоохоронці припинили діяльність злочинного угрупування, яке займалося збутом наркотиків. Під час обшуків вилучено майже 3 кілограми кокаїну, близько 0,5 кг гашишу, 15 грамів героїну, по 100 грамів амфітаміну і опіуму, а також близько тисячі пігулок «екстазі». Також вилучено вогнепальну зброю, вибухівку, детонатори. Про це сьогодні, 1 лютого, повідомив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Андрій Кіхтенко.

За його словами, наприкінці минулого року працівники Управління протидії наркозлочинності поліції Запорізької області отримали інформацію, що на території області діє злочинне угрупування. Зловмисники налагодили постачання та збут наркотичних засобів: кокаїну, героїну та психотропної речовини «екстазі».

Поліція затримала основного фігуранта справи – кримінального «авторитета». Чоловік безпосередньо відповідав за постачання, зберігання і оптовий збут наркотичних засобів і психотропних речовин.

«Злочинне угруповання мало дуже розгалужені зв’язки у злочинному середовищі, як на території України, так і за її межами. У своїй діяльності вони дотримувалися надзвичайних рівнів конспірації», – зазначив начальник Департаменту протидії наркозлочинності.

Андрій Кіхтенко додав, що попри це поліції вдалося отримати фактичні данні про протиправну діяльність зазначеної групи. Зокрема, поліцейським стала відомо про безпосереднє місцезнаходження «логістичного центру», де зберігали заборонені речовини. Окрім цього правоохоронці вилучили мисливську рушницю, два пістолети ТТ, дві оборонні гранати Ф1, одну наступальну гранату, радіоприймачі, дистанційні детонатори.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК. Наразі обирається міра запобіжного заходу, проводяться подальші дії, спрямовані на виявлення інших членів угруповання та каналу постачання. Затриманому громадянину загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ