Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Білу Церкву патрулюватимуть нові групи реагування патрульної поліції (ФОТО)

03.02.2016 10:41

У місті цілодобово працюватимуть 12 таких груп. До складу групи реагування патрульної поліції (ГРПП) входить інспектор поліції і патрульний поліцейський. Наразі впровадження подібної системи триває на території Київської, Харківської та Львівської областей.

Завдання групи реагування – оперативне прибуття на місце події; затримання зловмисника;встановлення і опитування можливих свідків події; охорона місця події до прибуття основної слідчо-оперативної групи.  По місту цей час складатиме до 7 хвилин, а  в сільській місцевості – до 20 хвилин.

Члени ГРПП забезпечені засобами індивідуального захисту та активної оборони, а також озброєні табельною зброєю. Вони нестимуть службу за 12-годинним графіком.

Розподіл міста Біла Церква здійснено на 12 дільниць. На кожній з них нестиме службу група реагування патрульної поліції. ГРПП працюватимуть у цілодобовому режимі.

Новація полягає в тому, що групи оснащені планшетами, які з'єднані з лінією "102" через call-центр Головного управління Національної поліції у Київській області. Місцезнаходження групи визначається з допомогою планшету і відображається на загальній карті у call-центрі ГУНП.

Завдяки єдиному центру управління досягається максимальна ефективність керування патрульними нарядами, зокрема – в частині оперативного реагування на повідомлення громадян про злочини і події.

Нагадаємо, розробка подібної моделі патрулювання розпочалася влітку минулого року на базі Самбірського райвідділу внутрішніх справ, що на Львівщині. Експеримент у Самборі розвивався по так званій «кущовій» системі, коли місцева міліція інтегрована з кількома сусідніми підрозділами внутрішніх справ і «вертикально» підпорядковується главку міліції Львівщини.

Результати експерименту засвідчили, що збільшення кількості груп швидкого реагування на вулицях міста дало змогу зменшити час прибуття міліції на виклик, відтак – забезпечити ефективнішу протидію правопорушенням. Як наслідок, зріс суттєво рівень довіри місцевої громади до роботи правоохоронців.

Наразі триває впровадження Самбірського експерименту на території Київської, Харківської та Львівської областей.

Департамент комунікації

Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ