Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Якісні зміни у Національній гвардії України й надалі відбуватимуться за підтримки американських партнерів

29.01.2016 17:56

Про це американська делегація на чолі із Дугласом Хойтом, начальником військово-політичного відділу Посольства США в Україні, заявила під час зустрічі, що відбулася сьогодні, 29 січня, у МВС, за участі заступника Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тіграна Авакяна. Насамперед, ішлося про сприяння у створенні бригади швидкого реагування НГУ.

«Запорукою того, що ми рухаємося правильним шляхом, є наші регулярні продуктивні зустрічі», – наголосив заступник міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції Тігран Авакян, звертаючись до закордонних партнерів і дякуючи за підтримку у процесі розбудови Національної гвардії України.

Про здобутки у цій царині розповів командувач НГУ генерал-лейтенант Юрій Аллеров. Він також проінформував американську делегацію про подальші плани.

«У процесі становлення серйозної структури, що відповідатиме вимогам сучасності, одним із подальших кроків буде створення спеціального підрозділу – бригади швидкого реагування. І ми сподіваємося на вашу допомогу», – сказав генерал-лейтенант Юрій Аллеров.

Начальник військово-політичного відділу Посольства США в Україні Дуглас Хойт запевнив, що США готові й надалі надавати підтримку Україні.

«Дуже добре, що ми маємо змогу долучитися до створення підрозділу, – наголосив Представник посольства США в Україні. – Набагато простіше й ефективніше створювати нове, аніж змінювати старе». Також Дуглас Хойт відзначив: американській стороні імпонує, що новий підрозділ створюється з урахуванням тих загроз, які є нині.

Генерал-лейтенант Аллеров представив американським партнерам командира створюваної бригади швидкого реагування, що має ґрунтовну підготовку і значний досвід, здобутий, зокрема, й під час виконання службових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

Подальше обговорення сприяння Сполучених Штатів Америки у створенні бригади швидкого реагування відбуватиметься наступного тижня під час візиту командувача сухопутних військ Збройних сил США в Європі на базу НГУ у Дніпропетровську, а також під час візиту до України міністра оборони США.

Департамент комунікації МВС

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ