A
A
A

В остаточній редакції С.Калиновському повідомлено про підозру за двома статтями КК України (ВІДЕО)

Сергію Калиновському, винуватцю резонансного ДТП, в якому у 2007 році загинуло двоє осіб, повідомлено про підозру в остаточній редакції за ознаками ч. 3 ст. 286 і ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України.

20 травня 2015 року Генеральною прокуратурою України розслідування кримінального провадження, відомості про які внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, було доручено Головному слідчому управлінню МВС України.

12 листопада 2015 року строк досудового слідства в кримінальному провадженні Генеральною прокуратурою України продовжено до шести місяців, тобто до 29 березня 2016 року. 11 січня 2016 року строк тримання Калиновського С. З. під вартою продовжено до 10 березня поточного року.

18 січня 2016 року Калиновському С.З. повідомлено про підозру в остаточній редакції за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, якщо вони спричинили загибель кількох осіб), ч. 2 ст. 345 КК України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків).

Вину в інкримінованих Калиновському С.З. злочинах, останній не визнав.

 

(за матеріалами ГСУ НП України)

Департамент комунікації Національної поліції України