Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У МВС на міжнародному рівні обговорили проблематику захисту цивільного населення в зоні збройного конфлікту на Сході України (ФОТО)

07.12.2016 14:23

Заступник міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва та радник міністра Іван Варченко зустрілись з представниками Центру захисту цивільних у конфлікті (CIVIC) Федеріко Борелло та Джеєм Морзе.

«Усі громадяни України по обидва боки від лінії зіткнення мають знати, що їхня держава здатна забезпечити їм захист і допомогу», – зазначила Анастасія Дєєва.

Представники CIVIC констатували, що державні органи України наразі формують низку установ, які будуть спеціалізуватися на захисті цивільного населення. Це необхідно для формування умов успішного возз’єднання України.

«Курс на захист цивільного населення має чітко формулюватись на національному рівні за аналогією з тим, як його сформульовано в США і НАТО», – повідомив Федеріко Борелло.

Така політика, додав він, свідчитиме про пріоритетність захисту цивільних осіб для найвищого керівництва держави, слугуватиме за основу для всіх інституційних ініціатив у цій галузі, визначить керівників, які відповідатимуть за її реалізацію, а також допоможе залучити підтримку міжнародних партнерів України.

Представники МВС України у свою чергу окреслили пріоритетні завдання, які вирішує Міністерство у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, а також надання поліцейських послуг у районах, прилеглих до зони конфлікту.

Створена у 2003 в США організація CIVIC опікується захистом цивільних осіб, які стають жертвами конфліктів, забезпеченням прав людини, сприянням у виробленні державних політик, спрямованих на запобігання вчиненню шкоди цивільним відповідно до міжнародних зобов’язань.

Наразі у Києві CIVIC представляє доповідь «Боїмося цієї тиші» («We are Afraid of the Silence»), що ґрунтується на польовому дослідженні, проведеному в Україні у червні–жовтні 2016 року на територіях, прилеглих до лінії розмежування.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ