Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Нацгвардія на 100% забезпечена автомобільною та бронетанковою технікою в зоні АТО (ФОТО)

18.01.2016 15:01

 

Про це заявив під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа центрі підполковник Роман Топчій, начальник служби безпеки дорожнього руху НГУ.

За словами Романа Топчія, сьогодні пріоритетом для Національної гвардії України є забезпечення озброєнням і військовою технікою. Протягом 2015 року у цій сфері були суттєві досягнення, що дозволило укомплектувати підрозділи НГУ автомобільною та бронетанковою технікою практично на 100%.

Наразі НГУ укомплектована автомобільною технікою на 85%, а бронетанковою технікою – на 50%.

У 2015 році фінансування на рівні близько двох мільярдів гривень дало змогу закупити ряд сучасних зразків як озброєння, так і автомобільного майна. Зокрема, було придбано 270 одиниць техніки, серед якої автомобільного майна майже на 700 мільйонів гривень. На три мільйони гривень придбано парково-гаражне обладнання для Нацгвардії.

«У 2016 році планується закупити понад 150 одиниць техніки, включаючи спеціальні засоби, призначені для ремонту й евакуації пошкодженої техніки з поля бою, мультиліфти, пункти обігріву особового складу», – повідомив Роман Топчій.

Також у поточному році буде придбано близько 20 одиниць броньованої техніки типу БТР. Крім того, триває модернізація і вдосконалення вже наявної техніки. Зараз іде активна робота щодо модернізації 40 одиниць бронеавтомобілів БТР-70 за рахунок встановлення нових потужних двигунів і систем зв’язку.

Прес-служба НГУ

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ