Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Півсотні ветеранів-інвалідів АТО отримають роботу у Національній поліції (ФОТО, ВІДЕО)

16.01.2016 14:31

В Департаменті протидії наркозлочинності для ветеранів та інвалідів АТО створено 30 посад, ще 20 - буде надано Головним управлінням Національної поліції України в місті Києві.

Про це сьогодні, 16 січня, під час брифінгу у МВС України повідомив начальник Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива. Він також представив двох ветеранів-інвалідів АТО – претендентів на посади у Нацполіції.

Підтримуючи політику Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо необхідності сприяння ветеранів-інвалідів АТО, Департамент протидії наркозлочинності Нацполіції України вирішив виступити з ініціативою створити для наших захисників вітчизни нові робочі місця.

Особливу увагу буде приділено саме тим, хто отримав у бойових діях поранення і внаслідок цього частково втратив працездатність. Тож, Олександр Зозуляк та Олексій Замірко, які були поранені під час бойових дій на сході України, можуть бути працевлаштовані за цією програмою.

38-річний старший лейтенант Олександр Зозуляк 5 місяців ніс службу в зоні проведення АТО на посаді командира взводу мінометної батареї 128-ї бригади ЗСУ. В армію прийшов за мобілізацією. При захисті опорного пункту Олександр отримав тяжку травму. У результаті військовий втратив ліву руку, у нього також травмована нога.

25-річний Олексій Замірко родом з Вінницької області. Під час виконання бойового завдання в районі Донецького аеропорту на автомобілі натрапив на міну та  отримав важке  поранення. У результаті чого втратив обидві ноги.

Ілля Кива зазначив, що для реалізації задуманого в апараті Департаменту протидії наркозлочинності створено 10 посад державних службовців. По 2 посади держслужбовців створено у кожному територіальному управлінні. Таким чином, в регіонах передбачено 20 посад, пов’язаних із здійсненням аналітики наркозлочинності та профілактики злочинів і наркоманії.

«Ми хочемо, щоб наша ініціатива стала прикладом для інших служб та підрозділів МВС і Національної поліції України Це люди, які пройшли випробування на мужність, які захищали нашу країну. Вони віддавали свої життя та здоров’я на Сході - наш обов'язок допомогти їм жити на мирній території», - наголосив очільник Департаменту протидії наркозлочинності.

 

Департамент комунікації Національної поліції України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ