A
A
A

У Сєвєродонецьку відкрився четвертий сервісний центр МВС нового зразка (ФОТО, ВІДЕО)

У місті Сєвєродонецьку Луганської області сьогодні, 23 листопада, відкрився новий сервісний центр МВС, що відтепер заміняє МРЕВ. Центр, розташований на вул. Маяковського, 2А, надаватиме адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія та інші послуги сервісних центрів МВС.

«Це вже четвертий сервісний центр МВС нового зразка. Для нас важливо, аби громадяни на сході України отримували послуги так само якісно, комфортно та спокійно. Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху реформи. Наша мета – надавати якісний сервіс без корупції: відкриті офіси, сучасні технології, клієнтоорієнтований персонал, а також моніторинг роботи працівників та зворотній зв’язок», – зазначає міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

У центрі працює електронна черга та інформаційний бокс, є оснащений екзаменаційний клас. Громадян зможуть одночасно обслуговувати семеро адміністраторів.

«У Луганській області пройшла безкоштовна програма стажування. 90 % стажерів успішно склали конкурс. Це люди, які мають досвід у сфері обслуговування та не працювали раніше у системі МВС. Ми дуже раді та вдячні жителям Луганської області за активність у реалізації кроків реформи. Оцінити якість роботи нового центру та персонально роботу кожного адміністратора можна буде скориставшись планшетом оцінки якості обслуговування», – повідомив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Сервісні центри МВС відкрили усі можливі канали комунікації для консультування громадян щодо надання послуг. Прочитати доступно викладену інформацію і подивитись відео-інструкції щодо послуг можна на офіційному сайті та на сторінці у Facebook Головного сервісного центру МВС. Отримати відповіді на всі питання можна за номером: (044) 290-18-99.

Департамент комунікації МВС України