Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

Один з пріоритетів у роботі МВС – протидія торгівлі людьми (ФОТО)

20.11.2016 10:11

Про це заступник міністра внутрішніх справ України з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва заявила під час зустрічі з заступником голови офісу моніторингу та боротьби з торгівлею людьми Державного департаменту США Кері Джонстоун.

Згідно зі щорічною доповіддю Держдепартаменту США про торгівлю людьми у 2016 році, Україну зараховано до другої групи (контрольний список) країн. Підготовка наступного звіту та оцінка прогресу в боротьбі з торгівлею людьми вже розпочалася: саме в межах моніторингу виконання рекомендацій, викладених у попередньому звіті, пані Джонстоун з колегами прибула до України.

Під час зустрічі сторони схвально оцінили рівень співпраці та реформи, які впроваджуються Міністерством внутрішніх справ. Анастасія Дєєва підкреслила, що протидія торгівлі людьми – є одним з основних пріоритетів МВС, як в короткострокових планах діяльності, так і в довгостроковій стратегії розбудови заходів з посилення безпеки в Україні та захисту населення.

Сторони обговорили підвищення ефективності виявлення осіб, які вчиняють торгівлю людьми або сприяють цьому злочину, а також питання захисту прав постраждалих від таких злочинів. Окремо йшлося про удосконалення механізмів взаємодії правоохоронних органів з іншими органами влади з метою протидії торгівлі людьми.

Як наголосила Анастасія Дєєва, тільки спільними зусиллями всіх суб’єктів, які здійснюють заходи щодо протидії торгівлі людьми, можна досягнути прогресу у виявленні таких злочинів, їх розслідуванні та притягненні винних до відповідальності. «Наразі ми аналізуємо прийняті програми та плани дій з метою оцінки їх виконання та розробляємо стратегію на наступний рік, – повідомила американським колегам заступник глави МВС. – Торгівля людьми – це дуже комплексна проблема, яке не має простих рішень. Спільними зусиллями та завдяки підтримці наших міжнародних партнерів, зокрема США, ми вже досягли довіри. І повинні її не просто втримати, а зміцнити».

«Уже в березні 2017 року ми будемо презентувати перші результати моніторингу прогресу держав в протидії торгівлі людьми. Тому нам вкрай важливо вже зараз побачити якісні зміни у цій сфері. Ми раді констатувати, що прогрес в Україні є. Розраховуємо, що у найближчому майбутньому побачимо ще більше змін», – повідомила заступник голови офісу моніторингу та боротьби з торгівлею людьми Держдепартаменту США Кері Джонстоун.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ