Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні.

066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46
Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити ЗМІ

e-mail: zmi@mvs gov ua

Телефон "Довіри" Управління у справах участників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

МВС імплементує резолюцію ООН з гендерної рівності (ФОТО)

17.11.2016 10:27

Цьому була присвячена зустріч заступника міністра внутрішніх справ України з питань європейської інтеграції Анастасії Дєєвої з членами дослідницької місії Джорджтаунського інституту «Жінки, мир, безпека» (США).

Міністерство внутрішніх справ України ініціювало створення робочої групи з імплементації Резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй 1325 «Світ жінки, безпека». Як повідомила заступник глави МВС Анастасія Дєєва, до складу групи увійдуть представники недержавних організацій та міжнародні експерти.

До роботи групи приєднаються, зокрема, і представники Джорджтаунського інституту «Жінки, мир, безпека», який діє у складі Джорджтаунського університету. Дослідницька група інституту займається вивченням досвіду участі жінок у побудові миру в умовах конфлікту. Дослідники зосереджуються на вивченні діяльності як громадських організацій, так і державних органів.

Під час зустрічі сторони проаналізували виконання затвердженого Кабінетом Міністрів України Національного плану дій щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

Учасники обговорили детальний план реалізації Резолюції ООН №1325 і визначили ключові моменти подальшої співпраці.

«Гендерна рівність та протидія жіночому насильству – пріоритетні завдання, які МВС буде реалізовувати спільно з ОБСЄ, НАТО, IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) та іншими міжнародними партнерами», – підкреслила наприкінці зустрічі Анастасія Дєєва.

Департамент комунікації МВС України

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ