A
A
A

На Миколаївщині поліцейські офіцери громад отримали нові службові автомобілі

Сьогодні, 23 лютого, т.в.о. заступника начальника ГУНП в Миколаївській області Ігор Гончаренко, керівник Вознесенського районного управління поліції Дмитро Шаповалов разом із головами Олександрівської та Бузької територіальних громад Миколою Бензарем і Юрієм Заволокою вручили ключі від нових службових кросоверів "Renault Duster" поліцейським офіцерам вказаних громад.

"Відтепер поліцейські офіцери громади стали більш мобільними та зможуть швидше і якісніше надавати поліцейський сервіс, швидше вживати заходів із припинення правопорушень, бути ближчими до людей, що дозволить громадянам почувати себе у безпеці", - зазначив Ігор Гончаренко.

Поліцейські керівники подякували представникам територіальних громад за підтримку у розбудові та створенні спільного безпечного простору для місцевих мешканців.

Слід зазначити, що Олександрівська та Бузька територіальні громади стали одними з перших в області, які виявили бажання долучитися до проєкту «Поліцейський офіцер громади» та підписали меморандуми про співпрацю і партнерство з поліцією. При цьому, за сприяння громад на їхній території було відкрито сучасні поліцейські станції, а також вирішено питання про забезпечення поліцейських автомобілями.

Окрім службового автотранспорту шерифи отримали обладнання, яке надасть їм можливість ефективно виконувати свої обов’язки. Це, зокрема, набори інструментів, старт-кабелі, бензопили, пошукові ліхтарики, аптечки, нагрудні камери, автомобільні відеореєстратори та інше.

Управління превентивної діяльності

ГУНП в Миколаївській області