A
A
A

Арсен Аваков: Затримано екстрадованого з Туреччини чоловіка, який підозрюється у вбивстві громадянина України

Про це повідомив міністр внутрішніх справ України сьогодні, 19 лютого.

Арсен Аваков висловив вдячність міністру внутрішніх справ Турецької Республіки Сулейману Сойлу за сприяння у екстрадиції в Україну підозрюваного.

«Це приклад міжнародної правової допомоги та плідного співробітництва України та Туреччини у боротьбі зі злочинністю», - наголосив Арсен Аваков.

Вбивство сталося в грудні 2019 року. Тоді у столичному Гідропарку зловмисник застрелив чоловіка та втік. Потерпілий загинув на місці. Зловмисник після скоєння злочину відразу ж покинув територію України.

За декілька годин поліцейські встановили особу зловмисника, ним виявився 31-річний громадянин України. Він є учасником злочинного угруповання. Після скоєння вбивства він відразу ж поїхав в аеропорт та вилетів до Туреччини.

«Ми надіслали запит на екстрадицію в рамках міжнародної правової допомоги. Завдяки співпраці із турецькими колегами сьогодні, 19 лютого, зловмисника екстрадували в Україну. Поліцейські затримали його в аеропорту в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», - зазначив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Найближчим часом слідчі поліції вручать йому повідомлення про підозру за в скоєнні вбивства. Крім того, готується клопотання про обрання зловмиснику запобіжного заходу - тримання під вартою.