A
A
A

Рятувальники Донеччини отримали сучасну основну та спеціальну пожежно-рятувальну техніку

26 січня у м. Краматорськ відбулася церемонія передачі основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, спорядження та обладнання до Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

У заході взяли участь заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Ільченко, голова Донецької обласної державної адміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, заступник голови Донецької обласної державної адміністрації  Вадим Філашкін, начальник ГУ ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, представник Дитячого Фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Так, для своєчасного та належного здійснення заходів, пов’язаних із рятуванням людей та гасінням пожеж від ДСНС України до Головного управління були передані три пожежні автоцистерни на базі шасі МАЗ, що мають здатність вивозити до місця призначення по 8 тон води,  дві спеціальні аварійно-рятувальні машини легкого типу на базі шасі Ford Ranger; а також одна спеціальна аварійно-рятувальна машина середнього типу на базі шасі MAN. Основна та пожежно-рятувальна техніка буде розподілена між гарнізонами Маріуполя, Бахмута, Слов’янська, Лимана, Костянтинівки та смт Мангуш.

За рахунок субвенції від Донецької обласної державної адміністрації для Головного управління були придбані 73 комплекти спеціального одягу загальною вартістю 2,5 млн грн. Сертифікат на отримання спеціального одягу вручив голова Донецької обласної Державної адміністрації Павло Кириленко.

Крім того, від представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ), в рамках програми “Поліпшення рівного доступу до чистої питної води в уражених конфліктом районах та поліпшення практик підтримання гігієни у громадах, школах та медичних установах”, Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Донецькій області отримав  автоцистерну для перевезення питної води на базі шасі МАЗ.

За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість та високий професіоналізм під час виконання службових обов'язків, а також за  відвагу, мужність проявлені у ліквідації масштабних лісових пожеж рятувальникам вручили нагороди. 

Пізніше, цього ж дня на Донеччині відбулося засідання Колегії Головного управління ДСНС України у Донецькій області за результатами роботи за 2020 рік.