A
A
A

Представника національного персоналу МВС у Місії ООН на Кіпрі майора поліції Михайла Майгура призначено на керівну посаду в структурі миротворчої операції

На початку 2021 року керівництвом поліцейського компоненту міжнародної операції ООН з підтримання миру і безпеки на Кіпрі (далі – Місія) призначено представника національного персоналу МВС майора поліції Михайла Майгура на посаду керівника поліції у секторі 4 Місії, у підпорядкуванні якого знаходитимуться 3 міжнародні поліцейські станції та 26 представників поліції з 11 країн.

Усього у складі поліцейського компоненту Місії проходять службу 67 представників поліції з 16 країн, таких як: Болгарія, Боснія, Індія, Ірландія, Італія, Йорданія, Китай, Латвія, Пакистан, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна, Чорногорія та Швеція.

На сьогоднішній день у Місії ООН на Кіпрі перебувають 5 представників національного персоналу МВС, які представлені поліцейськими Національної поліції, з яких 1 жінка.

Усі українські офіцери користуються авторитетом серед колег з інших країн та повагою керівництва Місії. Представникам МВС ввірено керівні посади місцевого та регіонального рівнів. Необхідно зазначити, що з трьох наявних за штатом посад керівників поліції регіонального рівня дві посади очолюють офіцери МВС (підполковник поліції Віталій Плевак та майор поліції Михайло Майгур), ще двоє довели свою ефективність та працюють на посадах заступників керівників поліції регіонального рівня  (за  оперативним  напрямком – підполковник поліції Михайло Кругляк; з питань взаємодії з цивільним населенням – капітан поліції Оксана Капітанська). Також один українець обіймає посаду керівника міжнародної поліцейської станції ООН місцевого рівня (підполковник поліції Костянтин Колінко).