A
A
A

Громадська рада у 2021 році сприятиме МВС у нормотворчій діяльності

Про це голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко повідомив сьогодні, 11 грудня, під час заключного у 2020 році засідання консультативно-дорадчого органу. Захід пройшов у онлай-форматі з метою обговорення пропозицій щодо консультацій з громадськістю у Міністерстві внутрішніх справ України на наступний рік.

За словами Володимира Мартиненка, члени Громадської ради при МВС протягом 2020 року розглянули на своїх засіданнях та у робочому порядку всі питання, що виносилися Міністерством внутрішніх справ на обговорення з громадськістю, а крім того, брали безпосередню участь у розробці деяких з них.

Інформацію щодо проведених, відповідно до постанови КМУ № 996 від 03.112010, консультацій з громадськістю у 2020 році надав заступник директора Департаменту комунікації Віктор Булаєв, зауваживши, що Міністерство активно співпрацює з громадськістю.

Під час засідання була проаналізована ефективність консультацій з громадськістю, проведених упродовж року у МВС, а також у центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується КМУ через міністра внутрішніх справ.

Потому були обговорені пропозиції щодо консультацій з громадськістю на наступний рік.

Узгоджений Орієнтовний план, як повідомив голова Громради при МВС, буде затверджений наказом міністерства і оприлюднений на сайті відомства до кінця року. До плану ввійде громадське обговорення низки проєктів нормативно-правових актів та змін до чинного законодавства.

Володимир Мартиненко також запевнив, що Громадська рада при МВС і у 2021-му активно включатиметься не лише в консультації, а й у розробку проектів нормативно-правових актів, також планується моніторинг діяльності сервісних центрів при МВС. Окремо увага Громради буде приділена удосконаленню законодавства щодо діяльності дорадчо-консультативних органів при держорганах з метою підвищення їх ефективності.

Департамент комунікації МВС