A
A
A

У Бучанській виправній колонії правоохоронці викрили канал розповсюдження наркотичних та психотропних речовин

До протиправної діяльності були залучені працівники установи.

У середу, 2 грудня, оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області, слідчі слідчого управління поліції області за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури та силової підтримки роти особливого призначення спільно з внутрішньою безпекою Державної кримінальної виконавчої служби припинили злочинну діяльність групи осіб, які налагодили «наркобізнес» на території Бучанської виправної колонії.

Встановлено, що раніше судимі місцеві жителі забезпечували постачання наркотичних засобів та психотропних речовин на територію виправної колонії шляхом так званих «перекидів» через стіни установи. Викриті працівники колонії забезпечували безперешкодне потрапляння наркотиків до ув'язнених, повідомляючи найбільш безпечний час для здійснення «перекиду».

В подальшому засуджені розподіляли між собою заборонені речовини та реалізовували їх за окрему плату серед інших ув’язнених.

В ході санкціонованих обшуків за місцями проживання постачальників та у виправній колонії було виявлено та вилучено канабіс, метадон, шприци, мобільні телефони, «чорнові» записи, зброю та набої до неї.

Вирішується питання про повідомлення зловмисникам підозр за ст 28, ч 2. ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

За подібне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Слідство триває.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України