A
A
A

Головлікар шпиталю МВС: Щоб розірвати ланцюжок передачі коронавірусу, потрібно ввести більш жорсткі обмежувальні заходи

Про це головний лікар шпиталю МВС Київської області Юрій Сак заявив під час прямого ефіру передачі "Свобода Слова Савіка Шустера".
"Так, це боляче для економіки. Будь-який економіст зараз вступить зі мною, як з лікарем, в дискусію. І скаже: ні, хвилиночку! Давайте поговоримо про те, що ми угробимо економіку, і державі буде дуже важко. Але на сьогоднішній день, якщо ми говоримо про життя людей, то, дійсно, потрібно застосовувати більш рішучі заходи, більш жорсткі ", - заявив він. 

Юрій Сак зазначив, що водити локдаун потрібно, не чекаючи показника в 15 тисяч нових випадків COVID-19 щодоби.

"Я про локдаун говорив тижні за 2 до цього ефіру. Для того, щоб розірвати ось цей ланцюжок епідеміологічного процесу і, можливо, збити зараз навантаження на медичні установи.Якщо не буде жорстких обмежувальних заходів - наша медична система не витримає такого кількості пацієнтів. Без локдауну ми не впораємося зараз з ситуацією ", - пояснив лікар.

Він зазначив, що всього за кілька останніх тижнів до нього в лікарню потрапило в рази більше пацієнтів з ускладненими формами. На сьогодні у шпиталі перебуває 30 "важких" хворих, які потребують кисневої терапії.
"Щільна комунікація населення призводить до зростання захворюваності. В результаті ми маємо зростання важких випадків. В результаті (я бачу по своєму госпіталю) – зростання "тяжких" випадків, неминуче зростає летальність", – сказав головлікар госпіталю МВС. 

Нагадаємо, навесні 20 медиків систем МВС та МОЗ відлетіли допомагати італійським лікарям. Головний лікар шпиталю МВС Київської області Юрій Сак також був в цій делегації лікарів.