A
A
A

Громрада при МВС та Національна академія правових наук поглиблюють співпрацю

Підписання Меморандуму про співробітництво між Національною академією правових наук України та Громадською радою при Міністерстві внутрішніх справ відбулося сьогодні, 9 жовтня, в Київському регіональному центрі НАПрН.

Під час церемонії підписання голова Громради при МВС наголосив, що співпраця з НАПрН України триває давно і є багато спільних успішно реалізованих проєктів.

«Ми спільно провели чотири міжнародні науково-практичні конференції, розробили багато проєктів нормативно-правових актів. І зараз працюємо над реалізацією кількох задумів», – повідомив Володимир Мартиненко.

Президент НАПрН України Олександр Петришин відзначив ініціативність консультативно-дорадчого органу при МВС.

«Ми вдячні Громадській раді при МВС за ініціативу щодо підписання Меморандуму і раді можливості поглибити нашу співпрацю. Ми налаштовані на плідну роботу. Переконаний, що Меморандуму сприятиме у цьому», – сказав Олександр Петришин.

Своє чергою очільниця Київського регіонального центру НАПрН Наталія Кузнєцова зауважила, що одним із напрямів взаємодії буде заснування Наукового центру дослідження проблем корупції.

Меморандум про співробітництво передбачає, зокрема, спільну організацію і проведення сторонами наукових досліджень, правовий аналіз практики застосування законодавства України, розробку законопроєктів та проєктів підзаконних нормативно-правових актів, проведення спільних соціологічних досліджень. Крім того, науковці НАПрН України залучатимуться до проведення правових експертиз та підготовки експертних висновків з питань діяльності консультативно-дорадчого органу при МВС.

Департамент комунікації МВС