Міністерство
внутрішніх справ України 01601, м. Київ, вул. Академіка Богомольця, 10
з по
Пошук по сайту

Міністерство внутрішніх справ України

Автоматична інформаційно-довідкова служба:
(044) 256-03-33

Канцелярія:
(044) 256-16-27

Факс:
(044) 253-64-04

Інформаційні запити засобів масової інформації

e-mail: zmi@mvs.gov.ua

Телефон "Довіри" Управління у справах учасників АТО

(044) 256-17-20
вівторок та четвер
(крім державних свят)
з 10:00 до 12:00
та з 15:00 до 17:00
ГУМВС України в Київській області
Київ
Лвів
Луцьк
Рівне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

«Система підготовки правоохоронних кадрів потребує вдосконалення», – Олексій Тахтай (ФОТО)

05.10.2016 16:16

На цьому заступник міністра внутрішніх справ України – керівник апарату Олексій Тахтай наголосив сьогодні, 5 жовтня, під час робочої наради з керівниками вищих навчальних закладів МВС.

Як повідомив Олексій Тахтай, відомчі вищі навчальні заклади відіграють значну роль в процесі реформування правоохоронної системи. Йдеться як про участь у нормотворчій роботі, так і про підготовку працівників патрульної поліції та перекваліфікацію поліцейських.

«Саме на базі наших вищих навчальних закладів здійснювалася підготовка близько 8 тисяч нових патрульних поліцейських, – відзначив Олексій Тахтай. – А у 2016 році в них мають пройти перекваліфікацію понад 12 тисяч поліцейських: дільничних, патрульних, слідчих, фахівців з протидії торгівлі людьми і кіберзлочинності. Але за результатами атестації ця цифра може перевищити 16 тисяч. Це колосальна робота».

Окремо заступник міністра акцентував увагу на необхідності внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію» в частині регулювання питань щодо діяльності вищих навчальних закладів. Над ними працюватиме ініціативна група, до складу якої увійдуть представники всіх вишів МВС.

Концептуальні напрями реформування професійної освіти в системі МВС України під час наради озвучив радник міністра внутрішніх справ Василь Дурдинець. Він повідомив, що триває робота над принципово новою моделлю відомчої системи професійної освіти, до якої залучені Департамент персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС і керівники відомчих вишів.

«Українське суспільство вимагає від працівника поліції високого культурного і професійного рівня, – сказав Василь Дурдинець. – Тому існує потреба переосмислення і удосконалення системи підбору і підготовки кадрів для поліції».

Радник міністра озвучив актуальне питання підготовки й підвищення кваліфікації керівного складу Національної поліції, починаючи від центрального апарату, до районного рівня. Він наголосив на необхідності створення на базі Національної академії внутрішніх справ Інститут управління для підготовки висококваліфікованих керівних кадрів для Нацполіції.

Ректори вишів системи МВС України озвучили злободенні питання діяльності навчальних закладів. Найскладніша ситуація наразі у Луганському державному університеті внутрішніх справ і Донецькому юридичному інституті, які були змушені передислокуватися, втратили матеріально-технічну базу і частковою – викладацьку. Олексій Тахтай наголосив, що Міністерство й надалі усіляко підтримуватиме донецький та луганський виші.

Також під час наради Олексій Тахтай вручив почесні грамоти за зразкове виконання службових обов’язків, особисту ініціативу, самовідданість та професіоналізм ректору Національної академії внутрішніх справ Володимиру Чернєю та ректору Львівського державного університету внутрішніх справ Валерію Середі.

Департамент комунікації МВС України

Фото Андрія Новицького

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове
ВСІ НОВИНИ