A
A
A

Розстріл у Новоселиці: слідство не вірить буцімто підозрюваному погрожували його жертви

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що підозрюваний у розстрілі 7 осіб у Житомирській області завідомо надав неправдиві докази, слідство вважає їх недостовірними. 

«Анатолій Захаренко, 1962 року народження, народився в Росії, де і отримав кримінальну справу за скоєння тяжкого злочину. Слідству відомо, що він неодноразово поводив себе агресивно під дією алкоголю. Слідство вважає недостовірною версію про те, що Захаренку погрожували загиблі. Троє з них були застрелені сплячими, це повністю відкидає покази Захаренко. Відповідно до показів єдиного живого свідка та даних попереднього слідства, вже після смерті гостей, підозрюваний вклав у руки вбитих їхню ж зброю, щоб показати, що йому погрожували. 

Спочатку він вбив трьох осіб, які сиділи з ним за столом. Потім, побоюючись розправи інших, вирішив вбити і сплячих гостей. Що стосується мотивів, слідство не вірить заявам підозрюваного про те, що йому погрожували. На даний момент нам відомо, що все скоєно під дією алкоголю. Кримінальний кодекс України передбачає пожитєве ув’язнення для тих, хто вбив двох і більше осіб», - заявив Антон Геращенко. 

Він додав, що по Захаренко обов’язково буде проводиться експертиза, чи немає в нього психічних розладів. Навіть якщо це так, він все одно понесе покарання. 

Нагадаємо, 22 травня на березі ставка неподалік села Новоселиця Попільнянського району у орендаря водойми виник конфлікт з його знайомими, з якими він напередодні розпивав спиртні напої на тому ж місці. Під час конфлікту підозрюваний з мисливської рушниці ІЖ-58 умисно протиправно заподіяв смерть 7 особам. Серед вбитих – колишні учасники Операції об’єднаних сил, військовослужбовці Нацгвардії та волонтери.