A
A
A

У районі проведення операції Об’єднаних сил Арсен Аваков відзначив 19 гвардійців

Сьогодні в районі проведення операції Об’єднаних сил міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Миколою Баланом і заступником командувача ОС з питань застосування сил та засобів НГУ вручили державні нагороди 19 гвардійцям.

Нагороди отримали військові правоохоронці, які проходять службу в 12-ій бригаді оперативного призначення НГУ імені Дмитра Вишневецького та у 15-му Слов’янському полку НГУ. Трьох гвардійців відзначили іменною вогнепальною зброєю, двох – почесними грамотами Кабінету Міністрів України, одного – грамотою Верховної Ради України. Також гвардійці отримали відомчі заохочувальні відзнаки МВС: нагрудні знаки «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі» та подяки.

«Війна вимагає від військових самовідданості, професіоналізму та готовності до виконання завдань за призначенням. Іноді, ціною власного життя! Рівень довіри до НГУ – 60%, тож несіть гідно цю відповідальність! Ми обов’язково переможемо!», – зазначив очільник МВС Арсен Аваков.

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС

ФОТО Миколи Анацького